Піддубний Володимир


Піддубний Володимир

Піддубний Володимир Антонович
доктор технічних наук, професор,
член-кореспондент Національної академії аграрних наук України, академікУкраїнської академії наук,
заслужений діяч науки і техніки України,
лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки,
лауреат премії Кабінету Міністрів України за розроблення і
впровадження інноваційних технологій.
Народився 1 січня 1965 р. в с. Тихий Хутір Жашківського р-ну Черкаської обл.
У 1993 р. закінчив Київський технологічний інститут харчової промисловості за спеціальністю "Машини і апарати харчових виробництв" і отримав кваліфікацію інженера-механіка.
У 1997 р. закінчив Київський інститут післядипломної освіти керівників і спеціалістів агропромислового комплексу та отримав кваліфікацію економіста-бухгалтера.З 2015 р. займає посаду професора кафедри технології і організації ресторанного господарства Київського національного торговельно-економічного університету.Напрямок наукової діяльності – інтенсифікація енерго- масообмінних процесіві і розробка нових технологій та обладнання для стабілізації якісних показників харчової продукції. Забезпечував розробку і впровадження інноваційних технологій, пов'язаних з поглибленим використання менергетичних і матеріальних ресурсів, на підприємствах агропромислового комплексу України.У доробку має 492 наукові праці, у т.ч. 42 монографії, підручники і навчальні посібники, 187 патентів України на винаходи та корисні моделі. Є співавтором патенту України на винахід, який став переможцем конкурсу"Винахід року" у галузі харчового виробництва 2014 р.
Підготував 3 кандидатів технічних наук, є науковим консультантом двох здобувачів наукового ступеня доктора технічних наук.Нагороджений почесною грамотою Верховної Ради України, почесною грамотою Кабінету Міністрів України, почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації, Почесною Нікою "Успішний професіонал України 2011 р.",нагрудними знаками "За наукові та освітні досягнення", "Відмінник освітиУкраїни", "За академічні заслуги" та "За творчі здобутки".© 2023 - Всі права на матеріали цього сайту захищені і охороняються відповідно до Законодавства України.