Подгорна Валентина


Подгорна Валентина

Подгорна Валентина Олексіівна
народилась 30 березня в місті Челекен (Туркменістан), з 1972 року проживає в Україні. Наразі живе в Київській області і працює у Києві.
Освіта: вища, режисер театру. У 2009 році завершила навчальний курс Leadership (Israel, Shefaim).
Працює в групі компаній SigmaBleyzer з 1993 року.
Зараз – директор ТОВ «Техно-Айрон», голова правління БО БФ «Дар».
Досвід: керівництво театральним колективом, акторство, режисерська та викладацька робота, керівництво підприємствами, просвітницька діяльність в рамках проектів БО БФ «Дар», підтримка та популяризація української історії, культури та мистецтва, розробка та втілення освітніх та адаптаційних проєктів і програм для дітей, організація благодійних подій, сприяння розвитку сучасного українського мистецтва, керівництво  міжнародних історичних та культурних проєктів, адвокація збереження культурної спадщини України, участь у волонтерському русі по забезпеченню ЗСУ та гуманітарній підтримці населення України. Продюсер декількох документальних фільмів. Розвиває культуру філантропії та посилює спроможність  громадянського суспільства в Україні.
Захоплення: театр, мистецтво, історія, кіно, подорожі. © 2023 - Всі права на матеріали цього сайту захищені і охороняються відповідно до Законодавства України.