Стадник Ігор


Стадник Ігор

Стадник Ігор Ярославович
Доктор технічних наук, професор,заслужений винахідник України

Народився 02.04.1956р. в Тернопільської області в сім’ї вчителів. В 1983 році закінчив Київський технологічний інститут харчової промисловості. Працював заступником генерального директора Тернопільського хлібооб’єднання, директором Тернопільського хлібозаводу №2. За період 1986-1991рр.ввів в експлуатацію 2 хлібозаводи та провів реконструкцію на 5 хлібозаводах(Тернопільська, Івано-Франківська, Хмельницька області).
В 1997 р. був обраний головою правління ВАТ «Чортківхлібозавод», цього ж року розпочав наукову діяльність в Тернопільському Національному технічному університеті.
Є членом спеціалізованої вченої ради по захисту кандидатських та докторських дисертацій. Бере участь у рецензуванні статей в журналах закордонноговидання. Під керівництвом професора Стадника І.Я. захистилося 3 аспіранти.
Має 355 наукових праць, в тому числі:
1 посібник;
7 монографій;
19 статей в SCOPUS та 6 статей у Web of Science;
102 патенти на винаходи та корисні моделі.
Нагороджений грамотами, дипломами та премією Івана Пулюя. У 2019 році, беручи участь у форумі в КНР отримав почесну відзнаку.У 2021р. одержав Почесну нагороду «Вершини професіоналізму» Хмельницького торгово-економічного інституту. У 2022р. отримав диплом кращого винахідника і раціоналізатора Тернопільської області.
Напрямок наукової діяльності професора - рекуперація вторинних енергетичних потоків, технологія пшеничних та житніх сортів хліба з додаванням рослинної сировини, реологічні властивості неньютонівських рідин. Професор Стадник І.Я. проводить випробування реологічного приладу по визначенню готовності замішаного тіста та є співавтором проекту«Міні-пекарня на колесах».© 2023 - Всі права на матеріали цього сайту захищені і охороняються відповідно до Законодавства України.