Древіцька Оксана


Древіцька Оксана

Древіцька Оксана Остапівна – доктор медичних наук зі спеціальності «Медична психологія» (2014 р.).
З 2021 року викладаю на кафедрі внутрішньої медицини ННЦ «Інститут біології та медицини» КНУ імені Тараса Шевченка, є академіком Національної академії наук вищої освіти України.
Народилась 17.05.1959 року у смт Шпиків Вінницької області, закінчила з Золотою медаллю Вінницьку сш №4, з відзнакою Вінницький державний медичний інститут, працювала лікарем-психіатром, навчалася в аспірантурі на кафедрі психотерапії Харківського інституту удосконалення лікарів, в 1992 році успішно захистила кандидатську дисертацію з питань психотерапевтичної підготовки дітей до оперативного лікування хронічного тонзиліту.
Працювала на кафедрі наркології, психіатрії та психотерапії ФУЛ Вінницького медичного університету ім. М. І. Пирогова (1993-1995 рр), навчалася в магістратурі на кафедрі управління охороною здоров’я Інституту державного управління, є магістром управління охороною здоров’я.
В період з 1995 по 2000 роки працювала провідним науковим співробітником Українського НДІ соціальної і судової психіатрії, м. Київ; упродовж 16-ти років (з 2000 по 2016 рр) викладала на кафедрі дитячої, соціальної та судової психіатрії НМАПО імені П.Л. Шупика, консультувала хворих у дитячих відділеннях лікарні імені Павлова, психіатричних інтернатах.
З 2000 р. працювала за сумісництвом у МАУП доцентом а потім професором на кафедрах психології та медичної психології, в 2016 році очолювала кафедру психології МАУП, професор по кафедрі психології.
Проходила зарубіжні стажування, приймала участь у роботі численних фахових наукових конференцій; була відповідальним виконавцем науково-дослідних робіт на замовлення МОЗ України в науково-дослідному інституті ДУ «НДІ психіатрії МОЗ України».
Опублікувала понад 100 наукових і навчально-методичних праць; першою в Україні створила навчальну програму «Психогенетика»; маю досвід викладання дисциплін: «Дитяча психіатрія», «Психотерапія», «Медична психологія», «Психіатрія та наркологія», «Етика і деонтологія», інших.
Крім наукового пізнання і викладання, насолоджуюсь співом талановитих виконавців, люблю активний відпочинок, подорожі, пізнавати мову і культуру інших країн; проводити час в колі рідних, а також цікавих, змістовних людей.© 2024 - Всі права на матеріали цього сайту захищені і охороняються відповідно до Законодавства України.