Буцька Лідія


Буцька Лідія

Буцька Лідія Володимирівна. Народилася 26.04.66. в родині лікарів. Буцькі – старовинний українсько-литовсько-польської шляхти, козачий рід військових магів, характерників, що веде своє коріння від старослов’янського Бога Бусела, має зв'язок із родом князя Мстислава Томоторканського, засновниками Буцько-Томаківської Запорожської Січі та ордена Чорних Клобуків. За родоводом матері – ми є киянами від початку 17 ст. Із золотою медаллю закінчила фізико-математичну школу в м. Києві, маю 4 вищі освіти -  лікар, магістр державного управління (Академія при Президенті України), магістр фізичної терапії та ерготерапії, кризовий психолог, НЛП практик.
Жінка, Мати, Українка… дослідник, лікар, цілитель, викладач, вчитель  - к.м.н. в області медичної реабілітації, фізіотерапії, курортології, доктор медичних наук (Каліфорнійський університет Натуральної медицини), доцент (ВАК), професор МАУП.
Автор 250 наукових праць, серед них 13 монографій, 15 патентів на винаходи, розробник більше 30 курсів лекцій і практичних занять з різних напрямків охорони здоров’я.
Співзасновник та лектор однієї з перших кафедр в Україні з фізичної реабілітації в Національному Технічному університетів «КПІ» (1997-2013), член ініціативної групи, секретар та учасник Координаційної ради з питань реабілітації при Кабінеті міністрів України 2014-2017 рік, співавтор «Закону про реабілітацію» в Україні, радник міністру МОЗУ з питань розвитку реабілітації в Україні 2016-2017, професор, завідувач кафедри «Реабілітаційної та профілактичної медицини» МАЕМ (2016-2019), доцент кафедри внутрішньої медицини КНУ імені Тараса Шевченко (2020-2023)
20 років присвятила телевізійній журналістиці – автор, режисер і ведуча 10 телевізійних проектів ( «Інтер», «Київ», «Перший національний», Державна служба УТР, Максі ТВ, I- UA), присвячених здоров’ю Людини, призер телевізійних фестивалів і премій; «Здорова Україна з Лідією Буцькою» виходить і зараз на каналі I.UA. автор фільмів «Правда про тютюн» (призер кінофестивалю «Кінолітопис 2007»), «Про Хрест і милосердя» (призер міжнародного кінофестивалю «Разом», 2002), «Про медичне опромінення», тощо
Поетка, автор 5-ти віршованих збірок, в т.ч. громадській поезії, присвяченої темі українського відродження та боротьби за незалежність, автор пісень, героїчних маршів і гімнів Великої України.
Громадський діяч - президент та співзасновник громадських організації «Екологія та здоров’я », «Захисту прав споживача інформації», «Козача Берегиня», Медіа Альянсу «За здорову Україну», засновник і організатор Фестивалю Здоров’я в Україні (2005-2010),Академії Молодості та здоров’я Лідії Буцької та Академії універсального мислення (АУМ), пропагандист здорового способу життя, духовного розвитку Людини, української традиційної культури і цінностей, козацтва, автор більше 500 науково-популярних статей, учасник та експерт більше 300 журналістських сюжетів на  міжнародних платформах, волонтер, співзасновник ГО «Шпиталь Майдану», «Реабілітаційного Центру Майдану» 2013-2014 р., лікар Майдану, активний учасник Революції Гідності, Помаранчового Майдану.
Відзначена нагородами: Кавалер Ордена княгині Ольги III ступеню, медалі - «Медичної військової академії», «Серце й душу людям», «За допомогу Українській Армії», «Героям Майдану», більше 20 грамот, подяк, відзнак від МОЗ, МОН, Міністерства оборони України, Національної гвардії, київської адміністрації, військових частин ЗСУ та НГУ, громадських організацій.
Захоплення: спорт, філософія, медитація, йога, вегетаріанство, цілительство (Майстер Вчитель Рей-Кі), китайська і ведична медицина, сучасні та стародавні технології діагностики та управління  психофізичним станом людини, танець, гра на музичних інструментах, поезія, наукова фантастика, пісня, коні, дельфіни, діти, мандри.© 2023 - Всі права на матеріали цього сайту захищені і охороняються відповідно до Законодавства України.