Михайленко Алла


Михайленко Алла
Михайленко (Заразовська) Алла Юзефівна, народилася 26 грудня 1967 року в селищі Гребінки на Київщині у сім'ї робітників. Українка.
Освіта. З 1985-1990 рр. навчалася в Київському педагогічному інституті ім. Драгоманова. Навчання в інституті поєднувала з викладацькою діяльністю у рідній школі.
В 1986 році вийшла заміж. В шлюбі народилося дві доньки 1988 року і 1991року народження.
В 1992 році ми створили своє підприємство. Для роботи на якому були потрібні нові знання. Тому в 2000 році закінчила курси зі спеціальностей: «Комп'ютерна бухгалтерія» та «Бухгалтер економіст». На підприємстві зросла від бухгалтера до директора.
Працюючи керівником підприємства, задумалася над тим, як гарантовано забезпечити достойний рівень життя співробітників при виході на пенсію. В 2010 році почала працювати в міжнародній австрійській компанії «Євролайф Україна». В даний час працюю директором компанії «Євролайф». Надаю широкий спектр консультаційних послуг у сфері страхування життя, медичного забезпечення та пенсійного накопичення.© 2023 - Всі права на матеріали цього сайту захищені і охороняються відповідно до Законодавства України.