Кохановський Олексій


Кохановський Олексій
Кохановський Олексій Ігорович
Народився 13 серпня 1964 року в місті Києві.
Мав сильні коріння – діди воювали у Велику Вітчизняну війну, відбудовували знищене господарство. Батько все життя навчав студентів у виші, займався наукою.
Вчився в Університеті. Факультет кібернетики. Досить не погано вчився. Запрошували на кафедру. Вирішив стати військовим. І пішов цієї дорогою. Став офіцером у 1989 році. Мав змогу знову розпочати вчитись, але вже за військовою спеціалізацією.
Роботи було багато. Особливо на початку 90-х, коли треба було створювати те, чого у Державі Україна не існувало. Знайомитись з підприємствами та науковими установами, які раптово втратили керування з московії та шукали своє місце у незалежній Державі. Відновлювати зв’язки з науковими колективами, опрацьовувати складні наукові питання та шукати шляхи їх вирішення. Розробляти документи державного рівня, створювати науково-технічні програми та проекти державного рівня. Частина з цих проектів працює і зараз. Дуже приємно мати змогу дивитися на те, як твою робота змінює світ, що тебе оточує.
Зараз працюю у галузі інформаційної безпеки, виконуємо проекти зі створення захищених систем. Беремо участь у складних проектах. Таких, які потребують не лише знань, а й застосування творчого підходу, наявності досвіду та відповідних знань. Також займаємося волонтерством, створюємо продукцію, яка потрібна для забезпечення Захисників України.© 2024 - Всі права на матеріали цього сайту захищені і охороняються відповідно до Законодавства України.